Fotíme srdcem a pomáháme ostatním


 

Od 1. února 2017 máte možnost zapojit se do našeho charitativního projektu Fotíme srdcem, kde z každého kusu vytištěné fotografie věnujeme 1 Kč na dobrou věc.

Momentálně se ho účastní 14 profesionálních fotografů z celé České republiky a díky nim jsme během období 1.2.-30.6.2017 nasbírali úžasnou sumu 8.090 Kč.

Tuto částku jsme po návrhu jednoho z účastníků darovali Kubíkovi a jeho rodině (www.jakubnavara.webnode.cz), která ji použije na financování rehabilitačního pobytu a kompenzačních pomůcek.

Chceme ještě jednou velmi poděkovat těm, kteří nám pomohli přispět a doufáme, že tuto částku do Vánoc tohoto roku překonáme a uděláme radost dalším. Můžete se pomoci i VY!
 

Projekt můžete podpořit i zakoupením originálního hrnečku s logem Fotíme Srdcem.


 
Rádi podporujeme české výrobky a české šikovné ručičky... proto jsme připravili limitovanou edici originálních českých hrnků o objemu 450 ml, což už je pořádná velikost pro Váš čaj, kávu a nebo jiný nápoj...

Hrnky jsou k dispozici ve 2 barvách a to červené a modré s lesklou povrchovou glazurou pro zářivý vzhled. Spolu v kombinaci s bíle vypískovaným logem foťáku se srdcem tvoří krásnou kombinaci zdůrazňující češství, lásku a cit pro fotografii.

Zakoupením tohoto hrnku nám pomůžete podpořit běh projektu Fotíme Srdcem, ve kterém pomáháme potřebným a opět tak neuděláte radost jen sami sobě tímto krásným hrnkem, ale také i ostatním. Hrnek by byl mimo jiné i hezkým dárkem pro někoho, kdo miluje focení stejně jako my.

Cena hrnku je 249 Kč vč. DPH. Zaslání spolu s objednávkou fotografií či fotoobrazů ZDARMA, v případě samostatného zaslání účtujeme jednorázově 70 Kč vč. DPH za přepravu.