fbpx

Je pro vás focení více než jen koníček? Pak pro vás máme speciální nabídku!
Protože si ceníme toho, že se na nás dlouhodobě obracíte s tiskem fotografií a fotoobrazů, nabízíme našim stálým zákazníkům zajímavé výhody:Pro získání veškerých výhod od vás nepotřebujeme žádné oficiální potvrzení. Stačí nám jen odkaz na vaše portfolio (webové stránky či sociální sítě) jako důkaz toho, že se fotografování věnujete naplno.

Napište nám na e-mail info@dastax.cz. My si vás zařadíme mezi fotografy a nastavíme vám veškeré výhody.


Testovací balíčky


Pokud si chcete otestovat kvalitu našeho tisku, rádi vám poskytneme slevu na vaši první objednávku tištěných fotek a fotoobrazů.

A protože fotky i fotoobrazy tiskneme na stejném stroji, můžete si být jisti, že vytištěná fotka malého formátu bude mít stejně kvalitní tisk jako fotoobraz ve větším formátu.
ICC profily najdete ke stažení tady.


Sleva na tisk


Pro začátek vám poskytneme 10% slevu na tisk fotografií a fotoobrazů. Sleva se vám automaticky odečte v našem eshopu na konci objednávky. Můžete ale získat i vyšší slevu podle výše vašeho obratu za předchozích 365 dnů nebo podle balíčku systému PRO fotografy.
Výše slevy Podmínky získání
10 % Automaticky pro každého registrovaného fotografa
15 % Obrat 15 000 - 40 000 Kč nebo stačí mít aktivovaný balíček BASIC systému PRO fotografy
20 % Obrat nad 40 000 Kč nebo stačí mít aktivovaný balíček EXPERT systému PRO fotografy
25 % Aktivovaný balíček PRO v systému PRO fotografy

Zákazníci s nejvyššími obraty se každý rok mohou těšit na speciální odměny!

Online galerieVyzkoušej si PRO verzi ZDARMA
na 1 měsíc
Systém
PRO fotografy
ZAČNĚTE HNED Kompletní personalizovaný online systém na předávání a prodej fotografií klientům.

Jak to funguje?


Reklamní tisk


Máme k dispozici i jinou technologii, a proto vám rádi zhotovíme reklamní tisky dle vašeho přání - kalendáře, vizitky, letáčky, bannery ...

Základní ceny kalendářů najdete uvedené tady. Ceny reklamní tisku zase tady. Většinou se ale jedná o zakázky na míru, proto cenu poskytneme na vyžádání.

Poptávku společně s podklady pro tisk nám zašlete na e-mail info@dastax.cz .
kalendář, kalendar, kalendáře, kalendare, tisk kalendářů, tisk kalendaru, vlastní kalendář, vlastni kalendar, tisk vlastního kalendáře, tisk vlastniho kalendare, kalendář z fotek, kalendar z fotek, kalendář z vlastních fotek, kalendar z vlastnich fotek, kalendář z vlastních fotografií, kalendar z vlastnich fotografii

Individuální konzultace


Potřebujete s čímkoliv poradit? Jsme tu pro vás na e-mailu info@dastax.cz nebo na telefonu 384 370 917 v průběhu naší otevírací doby PO-PÁ 7:00-12:00 a 13:00-16:00.