Obraz na desce Kapa

Nejoblíbenější varianta obrazu!
V objednávce zvolte vytisknout jako "Fotoobraz" a druh obrazu "Obraz na desce Kapa".
Háček
součástí balení

 

Mnoho
formátů

 

Možnost
laminace

 

Možnost
rámování

 

Rychlé
zhotovení

 

Vyrobeno
v České republice12 barevný pigmentový tisk s barevnou stálostí až 100 let
tisk na saténový fotopapír s další možností laminace
extrémně lehká pěnová deska Kapa
Profesionální tisk na kvalitní saténový fotopapír ve spojení s extrémně lehkou a levnou deskou Kapa tvoří tu nejdostupnější a zároveň nejoblíbenější variantu umístění fotografie na zeď.

Deska Kapa: lehká, levná a nejoblíbenější!

Profesionální tisk na kvalitní saténový fotopapír kašírovaný na extrémně lehkou a levnou desku Kapa tvoří tu nejdostupnější a zároveň nejoblíbenější variantu jak umístit fotografii na zeď.

KAPA tloušťky 5 mm - delší strana obrazu má méně než 60 cm
KAPA tloušťky 10 mm - delší strana obrazu má více než 60 cm

Silná / slabá deska dle vašeho přání

Kašírování fotek na 5 mm nebo 10 mm není dogma, jde pouze o naše doporučení.

TIP: Pokud máte na stejnou zeď velké obrazy a jeden malý obraz, doporučujeme ho dát také na silnější desku. Budou vypadat jednotně.
Pokud si přejete obrazy zhotovit jinak než standardně nabízíme, napište nám prosím tuto informaci do poznámky k objednávce.
POZOR: Deska Kapa je náchylnější na poškození. Ve velkých formátech může dojít k jejímu prohnutí v závislosti na vlhkosti prostředí.

Laminace: Ochrana povrchu a struktura

Pro větší odolnost doporučujeme fotografie zalaminovat - potáhnout průhlednou fólií. Průhledná laminační fólie obraz chrání před vnějšími vlivy. Obraz s laminací je odolnější proti poškrabání, omyvatelný vlhkým hadrem a ještě odolnější proti UV záření.

Matná laminace je svou strukturou povrchu velmi podobná obrazu bez laminace. Lehce sráží kontrast tmavých míst a ruší odlesky světel či oken.
Bez laminace
Matná laminace

Rámování: Nasaďte Vašemu obrazu korunu.

Fotografie je vytištěná na profesionální fotopapír, dle libosti zalaminovaná a nakašírovaná na desku a poté vložená do rámu.

HLINÍKOVÉ RÁMY

Jedna z nejluxusnějších a nejelegantnějších variant zpracování Vaší fotografie - zarámování do tenkého hliníkového rámu.
ČERNÝ
STŘÍBRNÝ

DŘEVĚNÉ RÁMY

Pro ty, co dávají přednost přírodnějšímu stylu nebo preferuji širší rámování. Dřevěné rámy jsou široké 2 cm, kousek okraje fotky bude rámem překrytý.
ČERNÝ
DEKOR DUBU
BÍLÝ