Jsme tu PRO fotografy

1. Poskytneme slevu na fotoprodukty

Až 20% sleva na veškeré fotoprodukty vč. poštovného.
Zařazení do 3 kategorií podle obratu.
Přihlížíme i k aktivitě na sociálních sítích s označením Dastaxu.
Zvýhodněné platby na fakturu.

Program je určený pro aktivní fotografy, kteří mají jakoukoliv vlastní stránku (webovky, Facebook, Instagram, ...). Můžete fotit i pro radost, žádné oficiální potvrzení od Vás nepotřebujeme.

Spolupracujte s námi a získejte výhodnější podmínky na fotoprodukty a poštovné. Také můžete získat výhodnější platební podmínky a rychlejší zpracování celé zakázky v závislosti na zařazení do jedné z kategorií. Stejně tak získáte větší možnost provizí při používání našeho systému pro fotografy, který je zcela zdarma.

Pokud ještě nejste registrováni, vytvořte si účet u nás v eshopu na http://shop.dastax.cz/ a pošlete nám do emailu zprávu o tom, že byste se rádi stali členy.

Nezapomeňte nám poslat odkaz na svou galerii na webu nebo Facebooku nebo třeba Instagramu. Obratem vás kontaktujeme a zařadíme do vhodné kategorie.

2. Vytvoříme vám vlastní systém zdarma

Kompletní personalizovaný systém na předávání fotografií klientům.
Využití i jako prodejní galerie s vlastními fotkami.
Konec komplikovanému předávání fotografií a domluvě se zákazníky.
Získávání provizí bez jakékoliv práce.

Dlouho jsme přemýšleli, jak usnadnit zákazníkům práci s předáváním a objednáváním fotek pro své klienty. Proto jsme dali hlavy dohromady s několika fotografy a vytvořili kompletní systém určený na online předávání fotografií klientům, který vám ulehčí práci a především ušetří spoustu času. Tímto vyhlašujeme konec posílání fotografií přes úschovnu a složité domluvě se zákazníky!

Zcela zdarma si vytvoříte zaheslované galerie pro zákazníky určené pro předání hotových fotografií, ze kterých si mohou přímo objednat jakékoliv rozměry a typy fotografií a fotoobrazů. Galerie navíc zůstane přístupná a zálohovaná po dobu několika měsíců. Nefotíte na zakázku? Nevadí, galerii můžete využít i jako prodejní eshop s autorskými díly.

Z veškerých tisků získáte provizi, která je základně stanovena ve výši vaší slevy u Dastaxu. Vlastní prodejní ceny si ale můžete upravit dle libosti a svou provizi tak zvětšit či zmenšit a nabídnout tak výhodnější ceny vašim zákazníkům.

3

kategorie


Podle dosaženého obratu vás zařadíme do jedné ze tří kategorií.
20%

sleva


Můžete dosáhnout až 20% slevy na fotoprodukty.
10

ušetřených hodin


Uvidíte, že ušetříte desítky hodin, které můžete věnovat oblíbenějším činnostem.
100%

produktivita


Netrapte se s tím, co můžeme snadno vyřešit za vás.


Jak celý systém PRO fotografy funguje?
Jak začít?

1

Zaregistrujte se.

Pokud ještě nemáte vytvořený účet, prosím zaregistrujte se v eshopu na http://shop.dastax.cz/ a napište nám email na adresu vip@dastax.cz, že byste se rádi stali členy programu pro fotografy. Navrhněte si vlastní adresu ve tvaru vasejmeno.dastax.cz (doporučujeme zvolit vlastní či umělecké jméno) a nezapomeňte také poslat odkaz na svou galerii na webu, Facebooku či Instagramu. Hned se vám ozveme.
2

Gratulujeme!

Jako nový uživatel automaticky získáváte 10% slevu na tisk vlastních fotografií a obrazů a tedy i 10% provizi z tisků klientů. Pokud jste stávající zákazník, získáváte slevu a provizi podle dosaženého obratu.
Pokud chcete dosáhnout 15% slevy, je nutné přesáhnout hranici ročního obratu 25 000 Kč bez DPH. Kdo překoná hranici 50 000 Kč bez DPH, získá od nás nejvyšší slevu 20 %.
3

A jdeme na to.

Vše máte nastavené a můžete se přihlásit do své aplikace na adrese http://muj.dastax.cz/.
Na horní liště vpravo vidíte tři ikony. Při kliknutí na poslední ikonu s vašim jménem se zobrazí seznam záložek. V záložce "Customizace aplikace" si nastavte úvodní stránku. Nahrajte logo i fotografii a vyplňte info o sobě. Doporučujeme do anotace uvést několik slov o vás a vaší tvorbě a také instrukce pro své klienty.
dx_PROfotografy_scr_cust_exp
4

Nyní můžete zakládat galerie.

Alba můžete vytvářet v záložce "Tvorba alb", kde vyplníte název alba, lokalitu a datum focení a především přístupový kód, který klient zadá na vaší úvodní stránce pro vstup do galerie. Dbejte na to, aby tento kód byl unikátní pro každého zákazníka a nedošlo tak k narušení soukromí!
Pokud album budete používat jako svou prodejní galerii, volte jednoduché heslo, aby do alba návštěvníci snadno vstoupili. U každého alba lze povolit i stáhnutí zdrojových fotografií, což někdy může přijít vhod. Nezapomeňte vše uložit!
Následně vyberte fotografie ze svého počítače a nahrajte je do alba. Prosíme o strpení, může se nahrávat opravdu velký objem dat a nějakou chvíli to trvá. Počkejte, než se zobrazí náhledy všech fotografií. Jakmile bude vše nahráno, vraťte se zpět na výpis alb.
dx_PROfotografy_scr_alba
dx_PROfotografy_scr_alba2

5

Stanovte si ceny.

V záložce "Ceník" si můžete upravit ceny. Základně jsou ceny tisku pro zákazníky nastaveny na cenovou hladinu Dastaxu, ze které získáváte provize dle přidělené výše. Ceny ale můžete dle libosti upravit o +- x % nebo ručně přepsat ceny položek.
Nic vám ale nebrání v tom nastavit si zpět naše aktuální ceny. Nastavení nižší ceny tisku než je cenová hladina Dastaxu může motivovat vaše zákazníky, že přes vás tisknou levněji než by tiskli přímo v Dastaxu. Vyšší ceny naopak určitě využijete při prodeji vlastních děl.
dx_PROfotografy_scr_cenik
6

A je hotovo!

Galerii můžete nyní předat zákazníkovi. Pošlete mu odkaz na vaši úvodní stránku vasejmeno.dastax.cz společně s přístupovým kódem.

Doporučujeme spolu s odkazem a přístupovým kódem zaslat zároveň alespoň krátké instrukce k použití galerie a možnosti objednání tisku nejen fotografií z galerie, ale také nahrání vlastních fotografií z disku počítače.
dx_PROfotografy_scr_zakl-album

7

Sledujte své provize.

Váš aktuální stav provizí naleznete v poslední záložce "Provize", kde uvidíte výpis veškerých objednávek z galerií.
dx_PROfotografy_scr_provize
8

Čerpejte je.

Udělejte si radost a čerpejte své provize - více o možnostech čerpání provizí naleznete zde.Bližší info o systému bylo řečeno na streamu s Honzou


Naše tipy a triky


PERSONALIZUJTE SVOU ÚVODNÍ STRÁNKU

Věděli jste, že v úpravě vaší anotace v customizaci aplikace fungují základní HTML kódy? Ne? Teď už ano.
Vyzkoušejte třeba:
odřádkování <br />
vodorovná čára <hr />
<b>tučný text</b>
<i>text kurzívou</i>
<u>podtržený text</u>

SLEVOVÉ POUKAZY

Myslíte, že existuje klient, kterému dáte slevový poukaz na tisk fotografií a obrazů v hodnotě x Kč a on jej nevyužije? Motivujte své klienty slevovým poukazem do vašeho vlastního eshopu s fotkami a vyzrajte na to úplně nejvíc. Proč? Tady je pár bodů a výpočtů:

  • Představte si, že jste šikovný fotograf se slevou v Dastaxu v hodnotě 20 %.
  • Fotíte rychlé vánoční focení za 800 Kč (30 minut focení, 10-20 předaných fotek).
  • Klientům předáte galerii a spolu s tím odkaz na tisk fotografií v hodnotě 100 Kč.
  • S 20% slevou vás to vlastně stojí jen 80 Kč.
  • Klient objedná pouze 2 menší obrazy 60×40 cm z vánočního focení pro babičky.
  • Tato základní objednávka vyjde se základními cenami fotoplátna na cca 1 620 Kč celkem. Obrazy a fotografie přeci vytisknout chtějí, proč by se jinak na Vánoce nechali fotit? Dejte jim důvod si vše objednat rovnou přes vás.
  • Na provizi si připisujete 324 Kč za jednu takovou objednávku. Bez práce. Neobjednáváte vy, nepředáváte fotografie, nevyřizujete nic.
  • A teď si představte, že těchto minifocení zvládne plno fotografů za Vánoce třeba 70 - 90...
Slevové poukazy vám rádi vystavíme dle vašeho přání - množství a hodnoty.
Vystavíme vám klidně 20 poukazů po 100 Kč naráz a můžete je postupně rozdávat.
Napište nám na email info@dastax.cz počty poukazů a jejich hodnoty. My vám poté vygenerujeme slevové kódy, které si zákazník uplatní na konci objednávky, a pošleme na ně fakturu. Platnost slevového poukazu je 1 rok od vystavení.


PŘIDÁNÍ VLASTNÍCH FOTOGRAFIÍ DO OBJEDNÁVKY

Klient může přes fotografovu úvodní stránku přímo objednat své vlastní fotografie i bez objednání z galerie.
Na každé úvodní stránce lze pod tlačítkem "Zobrazit album" kliknout na odkaz "přejděte do aplikace". Tam zákazník jednoduše z počítače nahraje své soubory a objedná si tisk za ceny, které si fotograf nastavil. To samé platí i u objednání z galerie. Pokud zákazník objednává přímo z galerie, může i do této objednávky přihodit svá vlastní data. Provize se vám samozřejmě načítá z celé objednávky.
 
DX_PROfotografy_vlastni
 

HROMADNÉ OBJEDNÁVKY Z NĚKOLIKA ALB

Zákazníci si mohou vytvořit hromadnou objednávku z tolika alb, ke kterým mají přístup. Pokud alba využíváte především pro prodej svých děl, můžete jim nastavit jednotný kód, který zobrazí všechny galerie, ze kterých je možné objednávat.
Při volbě fotek z jedné galerie je možné využít výběr fotek z dalšího alba skrz proklik na horní liště vpravo "Chcete vybrat fotografie z dalšího alba?". Klient si tedy může vytvořit hromadnou objednávku z několika alb a ušetřit tak na poštovném.
 
dx_PROfotografy_scr_dalsifoto
 


RŮZNÉ CENY PRO RŮZNÁ ALBA

Potřebujte nastavit různé ceny pro různé zákazníky? Je nám jasné, že pokud fotíte klienty na zakázku, máte pro ně stanovené odlišné ceny než v případě, že prodáváte svá autorská díla. Řešení je jednoduché! Vytvoříme vám dva různé účty na dva různé emaily. Na vás je jen hlídat si, jaký účet budete používáte pro odevzdávání fotek klientům a který slouží jako prodejní galerie.


VYTVOŘTE OSOBNÍ ULOŽIŠTĚ

Všechny galerie jsou po dobu několika měsíců zálohovány, tudíž se k nim váš klient dostane i po nějaké době.
Pokud se u vás opakovaně nechávají fotit ti samý zákazníci, můžete jim vytvořit unikátní kód, který bude platit pro několik různých galerií.
Při zadání tohoto kódu se zobrazí všechny galerie, které mají nastavený stejný kód. Můžete tedy pro své zákazníky vytvořit soukromé uložiště, na kterém jsou data spolehlivě zálohována.